Атестація


Проблемний семінар

27 березня 2018 року майстри виробничого навчання з професії “Контролер-касир; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних” Керницька Л. В. та Воробйова О.А. відвідали обласний проблемний семінар педагогічних працівників професій економічного та торговельного напрямків. В рамках програми семінару ми взяли участь в грі-квесті “Успішний комерсант” на базі ТЦ “Епіцентр”, відвідали відкритий урок з використанням інтерактивних технологій з теми: “Бухгалтерський облік на підприємствах різних галузей та форм власності, тренінг професійного успіху “Творець своєї долі” та ін. Майстри Центру почерпнули досвід роботи з елементами дуальної системи в навчально-виробничому процесі.


З нагоди 200-річчя Національного університету “Львівська політехніка” було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію.  Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції присвяченої 200-річчю Національного університету “Львівська політехніка” надруковано у збірнику  “Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти: теорія і практика”. 
Я поділилась досвідом роботи з професії “Контролер-касир”, написавши актуальну статтю на тему: “Втілення інноваційних технологій в процес виробничого навчання”.
В статті висвітлюється необхідність впровадження прогресивних методів в навчальному середовищі, наведені  приклади з професії “Контролер-касир”, узагальнено переваги інноваційних засобів для успішного здобуття майбутньої професії.

Відкритий урок виробничого навчання "Службове виведення готівки"

6 лютого 2018 року я провела відкритий урок на тему: “Службове виведення готівки” для учнів 13 групи спеціальності “Контролер-касир”. Урок супроводжувався використанням мультимедійного обладнання, що збільшило можливості передачі інформації.
Мною було визначено навчальну та виховну мету заходу, дотримано структури уроку.  В ході уроку учнями використовувалися схеми, інструкційні карти та інший роздатковий матеріал. Всю нову інформацію я одразу показувала практично (на касових апаратах МІNI 600.04 MINI 500.02).

Педагогічні читання

 В навчальному закладі  17 січня 2018 року було проведено  педагогічні читання,  на тему: «Справжнє виховання дитини у вихованні самих себе» (за педагогічною спадщиною педагогів – гуманістів). Я виступила з темою "Мистецтво підніматися до почуттів дитини" (за педагогічною спадщиною Януша    Корчака).
 
Виступ на тему "Мистецтво підніматися до почуттів дитини"

Позаурочний захід "Чого б ти не навчався, навчаєшся для себе"

21 грудня мою було проведено позаурочний захід серед учнів І та ІІ курсів з професії «Контролер; касир». Захід пройшов під девізом: «Чого б ти не навчався, навчаєшся для себе».
У ході позаурочного заходу учні були поділені на дві команди: «Продавці» і «Касири» і змагалися між собою у конкурсах: «Візитка»; «Добра реклама – бізнесу мама»; «Збережи життя»; «Бліц-касир»; «Загадка»; «Вільна каса».
За результатами змагань перемогу здобула команда першокурсників «Касири» у складі Юшка Костянтина, Саміло Галини, Ніцевича Ярослава, Предченко Анастасії, Муляра Ярослава, Віхістюк Яни.

 Відкритий урок в/н  на тему “Виконання заключних операцій на різних типах ЕККА”

27 березня 2017 року було проведено відкритий урок з виробничого навчання по професії "Контролер-касир" . На уроці учні дізналися про основні етапи заключних операцій на касових апаратах, їх призначення, застосувували набуті знання на практиці, виконуючи завдання майстра.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Характер роботи Професія к онтролера-касира не менш складна і відповідальна, ніж інші професії. Адже контролер-касир повинен відмінно знати...